Hakkımızda

Girişimci Filozof 28 Ekim 2017 Tarihinde Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri ile diğer girişimcilik konuları hakkında paylaşımlarda bulunmak adına açılmıştır. Hiç bir kuruma bağlı kalmadan yayın hayatına başlayan Girişimci Filozof iki kişinin bir araya gelip Girişim adı altında bir şeyler yapmak için karar verip oluşturulmuştur.

Bu proje ortaklarının birisi ”Muhasebe ve Vergi Uygulamaları” alanında diğer ise ”Kosgeb ve Girişimcilik” alanlarında kendini geliştirmiş bireyler olup, bilgilerini siz değerli okurlara aktarmaktadır. Websitenin amacı sadece bilgi paylaşımıdır, kesinlikle kâr gütmeden oluşturulmuş bir platform olarak yayın hayatına devam etmek istiyoruz.

Sizlerden istediğimiz tek destek yayınlara yapmış olduğunuz yorumlar olacaktır. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ediyoruz.

Yardımcı olabileceğimiz konularda mutlaka geri dönüş sağlamaya çalışıyoruz, gün içerisinde yapılan yorumlayı onaylayıp, geri dönüş yapıyoruz. Bu sebeple konu içerisinde aklınıza takılan şeyleri yorum yaparak sorabilirsiniz.

Son güncelleme: 05/11/2017

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://girisimcifilozof.com/hakkimizda/